رستورانها

رستورانهای هتل بارون

سالن زرین

سالن زرین غذا خوری اصلی‌ هتل بارون است که صبحانه، ناهار و شام هرروزه به سبک بوفه در آن سرو می شود.

ساعت کار رستوران:
۶:۳۰ – ۱۰:۰۰ صبحنه
۱۲:۰۰ – ۱۵:۳۰ ناهار
۱۹:۰۰ – ۲۳:۰۰ شام

سالن فرهت

فرهت در سالن انتظار هتل واقع شده. این قهوه خانهٔ شیک انواع ساندویچ‌های لذیذ، تنقلات سبک، آبمیوه و قهوه تازه دم را در ۲۴ ساعت شبانه روز سرو می‌کند.

ساعت کار:
۲۴ ساعت شبانه روز

سالن راحت

میهمانهای گرامی‌ این امکان را دارند تا در این رستوران پرچاشنی‌ و اصیل ایرانی‌ که داخل هتل واقع شده از خود پذیرایی‌ کنند.

ساعت کار:
۱۲:۰۰ – ۱۵:۰۰ ناهار
۱۸:۳۰ – ۲۳:۰۰ شام

سالن النظیر

رستوران النظیر بهترین انتخاب برای همهٔ کباب خورهاست. این رستوران که به باربیکیو‌های لذیذش معروف است، پاسخگوی انواع سلیقه‌های محلی و خارجی‌ می‌باشد.

ساعت کار:
۱۸:۳۰ – ۲۳:۰۰

رستورانهای داخل باغ

باغ، فضای گستردهٔ بیرونی هتل است که با فوارهای زیبا و گلهای با شکوه احاطه شده و پر از رستوران‌های مختلف است، از رستوران‌های کلاس بالا گرفته تا فست فود. در هوای خوب غذای باب میلتان را در محیطی‌ فرح بخش نوش جان کنید و از تماشای تیم‌ مورد علاقتان روی صفحه عظیم‌الجثهٔ تلویزیون باغ لذت ببرید.

رستوران سیمین

فست فود از این بهتر نمی‌شه. رستوران سیمین بهترین جا برای غذاهای فست فودی و یک فضای هیجان انگیز، هم برای کودکان و هم برای بزرگترهاست.

ساعت کار:
۱۱:۰۰ – ۰۰:۰۰

رستوران سارا

یک قهوه خانه آرامش بخش با منویی پر از نوشیدنی‌‌های فرح بخش، قهوه‌های تازه و سینی‌های مزه برای آغاز یک روز پر مشغله و یا به پایان بردن آن‌.

ساعت کار:
۰۷:۰۰ – ۰۰:۰۰

رستوران ثمره

از “مزای” تازه گرفته تا کباب‌های لذیذ و دسر‌های سنتی‌، رستوران ثمره بهترین غذاهای لبنانی و عراقی‌ را به شما ارائه میدهد. این رستوران بخاطر محبوبیتی که در بین میهمانها دارد بهترین گزینه برای آنهایست که میخواهند غذاهای اصیل محلی را امتحان کنند.

ساعت کار:
۱۲:۰۰ – ۱۵:۰۰ ناهار
۱۸:۳۰ – ۰۰:۰۰ شام

رستوران هیر

یک رستوران اصیل پاکستانی‌. جایی‌ که ادویه‌های رنگارنگ و مزه‌های منحصر به فرد در کنار هم جمع میشوند تا لذیذ‌ترین غذاهای جنوب شرق خاور میانه را خلق کنند.

ساعت کار:
۱۲:۰۰ – ۱۵:۰۰ ناها
۱۸:۳۰ – ۰۰:۰۰ شام

رستوران دینا

در کنار غذاهای همه پسند مثل پیتزا و پستا، رستوران دینا تجربه‌های بی‌ مثالی از غذاهای اصیل ایتالیایی، از آنتی پستو‌های پر ملات گرفته تا انواع سالاد‌های تازه را به میهمنان خود عرضه می‌دارد.

ساعت کار:
۱۱:۰۰ – ۰۰:۰۰